00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ладилници за вода и парно за сите видови автомобили,камиони,.....


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ладилници за вода за сите типови на автомобили,камион,автобуси... Одобруваме 10евра попуст за нарачките преку MarketKonekt.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Ико-Труст
 • Земја на потекло:Данска
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Ико-Труст

  • Опис на компанијата:Нашата фирма "ИКО-ТРУСТ" ДООЕЛ со седиште во Скопје како единствена специјализирана фирма во Македонија која се занимава со продажба на нови ладилници за вода за сите видови возила,и сервисирање на стари ладилници со ново саќе опстојува веќе 20 години на македонскиот пазар. "ИКО-ТРУСТ" е фирма рангирана во однос на годишниот обрт како мала фирма со 4 вработени и една деловна единица,која се наоѓа во населбата Кисела вода. На самиот почеток корисници на нашите услуги беа транспортните претпријатија и компании кои имаа голем број на транспортни возила (ПРОЛЕТЕР,ТРАНС ВЕЛЕС,ГАЛЕБ,СТРУМИЦА ЕКСПРЕС,БАЛКАН ЕКСПРЕС,ТРАНСКОП,ЖИТО ЛУКС,ПОЛЕТ,МАКЕДОНИЈА СООБРАЌАЈ,.....) како и фабрики и рудниците (БУЧИМ,ТОПИЛНИЦА ВЕЛЕС,ХИВ ВЕЛЕС,ТАЈМИШТЕ,ЈУГОХРОМ....) а денес и сите сервиси за возила и камиони од цела територија на Република Македонија и Косово. Основната дејност на нашата фирма е продажба на нови: - Ладилници за вода - Кондензатори за клима - Ладилници за парно - Интеркулери - Евапоратори - Вентилатори - Канистери и замена со нови саќиња за вода на старите ладилници за камиони,автобуси,градежни машини,дизел агрегати,трактори,комбајни,..... Во секој момент располагаме со лагер од околу 2000 парчиња на горенаведените производи, а доколку го немаме на лагер во можност сме во најкраток временски период да го обезбедиме. За квалитетот на нашите производи добивате едногодишна гаранција,а најново кај нас е тоа што во асортиманот го воведовме и увезуваме еден од најпознатите светски брендови и производители:"NISSENS" од Данска. Станете и вие дел од корисниците на нашите производи и услуги и уверете се во квалитетот кој ви го нудиме. Нашата девиза е: ”НЕ ЧЕКАЈТЕ ДА ВЕ ИЗНЕНАДИ ЗИМАТА ИЛИ ЛЕТОТО,ЗАМЕНЕТЕ ГО ВАШИОТ НЕИСПРАВЕН ЛАДИЛНИК НАВРЕМЕ” ИКО-ТРУСТ – постоиме за Вас!!! WWW.IKO.MK
  • Име на контакт лице:Илчо Коцевски
  • Адреса:Бул.Борис Трајковски бр.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075231624
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2770 480
  • Факс #:00 389 (0) 2 2770 480
  • Година на регистрација:1996
  • Број на вработени:4
  • Локација на мапа:Прикажи  022770480

  корисничка поддршка