00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Греачи за дизел мотори NGK


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ни зимата веќе не непријател на вашиот дизел мотор! 10% ПОПУСТ за сите нарачки на NGK производи преку MARKETKONEKT. Голем број на производители фабрички вградуваат NGK керамички греачи. Тие се специјално дизајнирани за нивните мотори, нудејќи долг сервисен рок, брзо и лесно палење дури и при екстремно ниски надворешни мотори.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Автолидер
 • профил на компанијата

  Автолидер

  • Име на контакт лице:Автолидер
  • Адреса:ул.34 бр.6 спроти Олимписки базен
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023289669
  • Факс #:023289666
  • Локација на мапа:Прикажи  023289669

  корисничка поддршка