00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

LASSA 225/45R17 91W DRIVEWAYS

25%заштеда

LASSA 225/45R17 91W DRIVEWAYS

Цената е со вклучен ДДВ
4.735 ден. 3.551 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:LASSA 225/45R17 91W DRIVEWAYS
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Беџети Компани

  • Опис на компанијата:Беџети Компани ви нуди гуми од сите видови и за сите сезони од светската позната марка ФАЛКЕН која е сертификувана со ИСО 9001 и 14001. Нашата компанија ви ги нуди слендите видови на гуми: ЗИЕХ ЗЕ-512, ФК-451 кои се специализирани за брзите автомобили. Беџети Компани исто така поседува и гуми за масовна употреба како што се: Синцера СН-807 и СН-828 како и ЗИЕХ ЗЕ-326. Исто така нашата компанија ви нуди гуми за трактори и камиони. Освен новите гуми, ние на нашите клиенти им нудиме и половни гуми.
  • Име на контакт лице:Бесим
  • Адреса:Илинденска б.б.
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070/240460
  • Телефон #:+38944332108
  • Факс #:+38944350999
  • Локација на мапа:Прикажи
  25%заштеда
  Цена со ДДВ:5.658 ден. 4.244 ден.

  LASSA 225/40R18 91W XL DRIVEWAYS SP ...

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:7.380 ден. 5.535 ден.

  LASSA 235/45R17 97W XL DRIVEWAYS

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:6.765 ден. 5.074 ден.

  LASSA 225/55R16 95W DRIVEWAYS

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:5.350 ден. 4.012 ден.

  LASSA 225/45R17 94V XL SNOWAYS 4

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:6.150 ден. 4.613 ден.

  LASSA 225/50R17 98Y XL DRIVEWAYS

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:5.227 ден. 3.920 ден.

  LASSA 205/60R16 92V DRIVEWAYS
  044332108

  корисничка поддршка