00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Средство за чистење на бандажи


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Hexol средството за чистење на бандажи е концентриран детергент , специјално дизајниран за чистење на бандажи ид руги метални површини. Лесно ја отстранува нечистотијата и маслото.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Никосан-ЈЗ
 • Земја на потекло:Романија
 • профил на компанијата

  Никосан-ЈЗ

  • Опис на компанијата:Увоз и дистрибуција на резервни делови за автомобили од реномирани фирми од Италија, Германија и Словенија - FLENNOR, Германија: ребрасти, канални, клинести каиси, греачи, брисачи, спони, јабучици - CORAM, Италија: лежишта, затегачи, друг лежишта - METELLI, Италија: цилиндри и пумпи за кочници, пумпи за кумплуг, дискови, добоши - STOPPER, Италија: диск плочки и гуртни - PILENGA, Италија: ламели и потисни плочи - EFFE, Италија: сајли за кумплуг, рачна кочница, километража, гас, саух, хауба - IMPERGOM, Италија: манжетни за зглоб, полуосовина, летва - PTZ, Словенија: бензински и потопни пумпи - AVEL, Словенија: платини, кондензатори, палци, разводни капи, кабли за свекици - ORBITAL, Србија: авто сијалици LUCAS и авто козметика
  • Име на контакт лице:Добревски
  • Адреса:Хо Ши Мин 220-б
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:022640016
  • Телефон #:022640016
  • Факс #:022627340
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:130 ден.

  Средство за чистење на текстил

  Цена со ДДВ:150 ден.

  Течен сапун HEXOL
  022640016

  корисничка поддршка