00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Аспект

  • Опис на компанијата:ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА: - Печатачи - Плотери - Фотокопири - Скенери
  • Име на контакт лице:Момчило Спасовски
  • Адреса:Мирче Оровчанец 8/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 340012
  • Телефон #:02 3233777
  • Факс #:023233777
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот75.00%
Број на производи15
Член од16 Јан, 2015
Последна промена11:17:52 , 18 Јун, 2018
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка