00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

АртПринтСтудио

 • Опис на компанијата:АртПринтСтудио ДООЕЛ Заптитна е формирана 2004та година и е компанија која вработува 32 лица. Воедно е рекламно студио, печатница со широк опсег на дејности: Кутии за храна, кутии за транспорт, кутии за лекови и кутии за кондиторски продукти и кутии за пакување. Печатарски услуги, печатење и изработка на билборди, рекламни материјали, печатење врз маици и текстил, печатење врз пластика, дизајнерско студио, печатење постери и слики, печатење дигитално, широкоформатен печат, печатење за sидови, ексклузивни визиткарти, етикети, налепници, папки, папки со УВ лак, меморандуми, тефтери, книги, флаери, брошури, магнети, тефтери на магнет, закуп и брендирање на автоубуси, лепење на возила и комбиња, изработка на светлосни реклами 3д букви, 3Д Силиконски налепници, влажни марамици, банери, држачи за постери, ролапи, НЦР, плакати, книжни кеси, освежувачи за возила, флаери, брошури, повеќе информации на www.artprint.mk
 • Име на контакт лице:Горан Јовановски
 • Адреса:Стојка Цекова бр.62
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070254499
 • Телефон #:023063194
 • Факс #:023063194
 • Година на регистрација:2004
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Ја следат3
Број на производи37
Член од22 Мар, 2012
Последна промена16:27:26 , 24 Јун, 2022
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка