00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Ариљеметал

  • Опис на компанијата:Од самиот почеток на нашето основање како основни задачи си ги поставивме производството, трговијата и развојот на врзувачките елементи. Нашиот програм опфаќа производи изработени според најстрогите DIN и ISO стандарди, а исто така и специјални производи изработени според потребите на нашите купувачи како што се завртки, навртки, подлошки, нитни и др. Како резултат на постојаните напори за подобрување на услугата која им ја обезбедуваме на нашите купувачи, Ариљеметал во почетокот на 2010 година се пресели во новите простории каде на едно место се наоѓаат интегрирани сите три дела, Производството, Магацинот и канцелариите на Комерцијалната и Техничката служба. Новата локација се наоѓа во Индустриската Зона МЗТ - која претставува "Срцето на Македонската Машинска Индустрија." Објектот располага со простор од 2.400 метри квадратни што претставува еден сериозен ресурс за давање на квалитетни услуги на своите купувачи
  • Име на контакт лице:Продажба
  • Адреса:Перо Наков 110
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/2469815
  • Факс #:02/2469823
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи50
Член од21 Фев, 2014
Последна промена12:30:04 , 23 Ное, 2016
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка