00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Better Strainer - Универзална приспособлива цедилка


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Тежина 200.0 гр.
  Исцедете ги маснотиите, маслото за готвење и водата со леснотија! Оваа проширувачка цедалка и нејзиниот флексибилен дизајн кој го "зграпчува" и прицврстува тенџерето, ќе Ви обезбеди сигурно истурање на течноста без никаква мака.

  Материјал: Пластика
  Димензии: 25*14см
  Боја: Црвена
  Пакетот вклучува: 1 парче
  Соодветно за тави и тенџериња од 24цм до 30цм.

  #сезавашатакујна
 • Категорија:Уреди за кујна
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка