00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Бела Кујна

Бела Кујна

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Бела Кујна
  Нашата визија е да создадеме насмевка на вашето лице.
  Одлуката за купување на сопствен дом е тешка, долгорочна и голема финансиска инвестиција.
  Затоа нашата крајна цел е создавање на квалитетни станови со врвна изолација, квалитетен производ. Опремување на истите станови со квалитетен и современ мебел, произведен од нас.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Евростил-м
 • профил на компанијата

  Евростил-м

  • Опис на компанијата:Евростил-М е компанија која се занимава со производство на мебел и изградба на станбени објекти. ГОТОВ МЕБЕЛ: • Спални соби • Плакари • Канцелариски мебел • Детски соби • Комоди • Кујни РЕПРОМАТЕРИЈАЛИ: • Дигитален принт на калено стакло • Чешми (славини) • Мијалници (садопери) • 3D фолии за пластифициран медијапан • Оков за мебел • Абс и пвц траки • Осб плочи • Лесонит • Работни плочи • Mедијапан • Иверка Евростил-М, постои од 2003 година. Постојано ги следи иновациите и потребите на пазарот, со цел да одговори и ги применува истите. Инвестира во модерни механизации и квалитетен репроматеријал, со цел постигнување на квалитетен производ. Во мебелната индустрија, произведуваме со софистицирани машини за кроење, кантирање и склопување на иверка и медијапан. Нудиме широк дизајн на мебелни аксесуари како: окови, умивалници, рачки, механизми, чешми и др. Нашата визија е да создадеме насмевка на вашето лице. Одлуката за купување на сопствен дом е тешка, долгорочна и голема финансиска инвестиција. Затоа нашата крајна цел е создавање на квалитетни станови со врвна изолација, квалитетен производ. Опремување на истите станови со квалитетен и современ мебел, произведен од нас. СÉ НА ЕДНО МЕСТО КАЈ НАС! НИЕ ГО ГРАДИМЕ И ОПРЕМУВАМЕ ВАШИОТ “ТОПОЛ ДОМ“!
  • Име на контакт лице:Евростил-м
  • Адреса:Гоце Делчев б.б.
  • Поштенски број:2400
  • Град:Струмица , Македонија
  • Мобилен #:075 490655
  • Телефон #:078 333841  078333841

  корисничка поддршка