00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сушач за воздух OMI ESD660


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Капацитет: 660 m³/h 11000 l/min 388 cfm; Ел. енергија: 50 Hz; Потрошувачка: 1.30 KW; Тежина: 170 Kg; Работен притисок: 7 bars.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Алекс-интернационал

  • Опис на компанијата:СЕРВИС И ПРОДАЖБА НА КОМПРЕСОРИ И ПНЕВМАТСКИ АЛАТИ -Компресори -Пиштоли за фарбање и спојни елементи -Сушачи за воздух и филтери -Електрични и воздушни алати -Спојни елементи, пневматски цилиндри -Дигалки, траки за товар, ланци, спојни елементи за товар -Индустриски и високо притисни компресори
  • Име на контакт лице:Стојановиќ Дејан
  • Адреса:Никола Парапунов 3-а-38/2, ТЦ Карпош 4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 221959
  • Телефон #:02 3090682
  • Факс #:02 3090684
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи  023090682

  корисничка поддршка