00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сервис на клима уреди и геотермални пумпи


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Овластен сервис на климауреди и геотермални пумпи. Повикајте не за да направиме преглед и припрема на Вашиот клима уред.
  - чистење филтри
  - проверка на фреон
  - чистење на надворешна и внатрешна единица на клима уредот.
  Телефони: 075/211623; 02/6142218.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  НСМ Сервис-Клима

  • Име на контакт лице:NSM
  • Адреса:Трифун Хаџи Јанев 11 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:075211623
  • Локација на мапа:Прикажи  075211623

  корисничка поддршка