00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Sensira Високоѕидна единица FTXF-A/RXF-A


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Клима уред
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Милмарк инженеринг

  • Опис на компанијата:Милмарк инженеринг е овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија. Услуги: - Вентилација и климатизација(HVAC системи) - Опрема за греење, вентилација и климатизација - Проектирање и изведба на инсталации за греење - Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација - Испорака и монтажа Производи: - Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет - Котли на цврсто гориво - Вентилатори - Чилери - Клима комори - Вентил конвектори - Сплит клима уреди-инвертер СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО - МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ!
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 358991
  • Телефон #:075 311631
  • Локација на мапа:Прикажи
  7%заштеда
  Цена со ДДВ:61.900 ден. 57.567 ден.

  Daikin SENSIRA FTXF-42C/RXF-42C инв ...

  7%заштеда
  Цена со ДДВ:51.800 ден. 48.174 ден.

  Daikin SENSIRA FTXF-35C/RXF-35C инв ...
  075311631

  корисничка поддршка