00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клима уред Inverter Daikin FTXB-50C


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Рамна, модерна предна плоча која се вклопува во секој простор
  - Вертикалното автоматско движење на ламелата , рамномерно ги дистрибуира воздухот и температурата во целиот простор
  - Работи тивко како шепот овозможувајќи подобар комфор
  - 24h тајмер ви дава поголема флексибилност во текот на денот
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Милмарк инженеринг

  • Опис на компанијата:Милмарк инженеринг е овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија. Услуги: - Вентилација и климатизација(HVAC системи) - Опрема за греење, вентилација и климатизација - Проектирање и изведба на инсталации за греење - Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација - Испорака и монтажа Производи: - Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет - Котли на цврсто гориво - Вентилатори - Чилери - Клима комори - Вентил конвектори - Сплит клима уреди-инвертер СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО - МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ!
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 358991
  • Телефон #:075 311631
  • Локација на мапа:Прикажи  075311631

  корисничка поддршка