00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Daikin Emura FTXJ-MW/S / RXJ-M


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ефикасноста и луксузот одат рака под рака во оваа наградувано
  богатство.
  Можете едноставно да се вљубите во неа.
  Daikin
  Emura
  FTXJ-MW/S / RXJ-M
  › Дизајнирано за да се исполни чувство на европски стил
  › Филтерот за прочистување на воздухот ги отстранува 97% од алергените, само да
  дишете почист воздух.
  › 3D протокот на воздух обезбедува чистиот воздух да достигне до најоддалечените
  алги на вашата соба.
  › Интелигентното мулти-зонско око го насочува протокот на воздух далеку од луѓето
  за да се избегне директна настинка
  › Wi-Fi уредот ви дава целосна контрола над вашата единица од било каде, во секое
  време лесно преку смартфон или таблет.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Милмарк инженеринг

  • Опис на компанијата:Милмарк инженеринг е овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија. Услуги: - Вентилација и климатизација(HVAC системи) - Опрема за греење, вентилација и климатизација - Проектирање и изведба на инсталации за греење - Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација - Испорака и монтажа Производи: - Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет - Котли на цврсто гориво - Вентилатори - Чилери - Клима комори - Вентил конвектори - Сплит клима уреди-инвертер СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО - МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ!
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 358991
  • Телефон #:075 311631
  • Локација на мапа:Прикажи  075311631

  корисничка поддршка