00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Котел на нафта Ferroli 95kW


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Набавка и монтажа на котел на нафта Ferroli 95kW од Knauf фабриката во Дебар.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Ади Импекс
 • профил на компанијата

  Ади Импекс

  • Име на контакт лице:Enes
  • Адреса:бул.2-ра Македонска Бригада 80-9-б
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:070501729
  • Локација на мапа:Прикажи  070501729

  корисничка поддршка