00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Homex SSKS00 - Кујнска вага од бамбус


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Електронската кујнска вага е потреба во секоја кујна и ќе се најде при рака во секое време. Ви овозможува брзо и прецизно да ги измерите потребните состојки и секогаш да подготвите одлични јадења според проверени рецепти.
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи
  22%заштеда
  Цена со ДДВ:900 ден. 699 ден.

  Homex WH-B13L - Кујнска вага

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:600 ден. 449 ден.

  Homex SF-400 - Кујнска вага
  070/287-777

  корисничка поддршка