00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Homex - Шест растегливи капаци


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Супер растегливи заштитни капаци за храна со што ќе ја одржите храната свежа подолг период од вообичаено. Толку се растегливи што можете да ги поставите на секаков вид сад, без разлика на формата, дури и директно да ги прилепите на зеленчук или овошје.

  Сетот вклучува 6 супер растегливи капаци во различни големини.

  - Боја: Сина, Бела
  - Може да се мијат во машина за садови
  - Темелно измијте ги пред првата употреба
  - Материјал: силикон, 100% безбеден
  - Димензии: 7cm, 10cm, 12cm, 15cm, 17cm и 20 cm
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка