00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Анитерм

  • Опис на компанијата:Компанијата АНИТЕРМ е основана во 2005 година како компанија за изведба и продажба на софистицирани системи за греење и ладење. Од самиот почеток АНИТЕРМ е овластен застапник на познатата американска компанија Inventor за Р. Македонија. Со нашето долгогодишно искуство во областа на климатизација добивате изведба на долготрајни, ефикасни и квалитетни решенија за Вашиот дом, канцеларија или пак индустриски објект. Ние нудиме современи технолошки, еколошки и економично исплатливи решенија кои се во чекор со современите светски трендови. Нашите уреди се од висока енергетска класа А, со што се постигнува поголема ефикасност и помала потрошувачка, додека фреоните се од строго еколошки карактер во склад со најновите регулативи за заштита на озонската обвивка. Кај нас во секое време може да се обратите за изведба и одржување на: - Системи за централно греење и ладење (чилери, фенкојлери, сплит и каналски системи) - Топлински пумпи - Геотермални пумпи - Системи за вентилација - Парно инсталации Покрај тоа нашата палета на производи вклучува: - Inventor сплит и мулти сплит инвертер клима уреди - Inventor прочистувачи на воздух - Топлински пумпи - Чилери - VRV системи - Клима комори
  • Име на контакт лице:Љупчо
  • Адреса:Црвена Скопска Општина 10
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:071 321468
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот59.38%
Број на производи23
Член од21 Ное, 2012
Последна промена15:04:02 , 10 Апр, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка