00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Андотех

  • Опис на компанијата:Андотех обезбедува уникатен и револуционерен сервис во одржување на имотот, нудејќи сеопфатно превентивно одржување, програма за зачувување и подобрување на вредноста, животот и убавината на Вашиот имот. Андотех е основана да ги задоволи потребите на зафатените сопственици денес и да ги обезбеди нашите клиенти со скапоцен подарок на дополнително време. Екстра време кое може да го поминат на нешта повеќе пријатни и важни за Вас. Хаусмајстор, реновирање и реорганизација во домот, хигиенски услуги, управување со имот, изработка на термо и хидро изолација на индустриски постројки. За повеќе информации посетете го веб сајтот: www.andoteh.mk
  • Име на контакт лице:Славче Андовски
  • Адреса:Методија Шаторов Шарло 12-1/3 (Руди Чајевац)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02)3176701
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи6
Член од27 Фев, 2014
Последна промена13:26:47 , 13 Јун, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка