00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Албански, Македонски - Васка Галева

 • Опис на компанијата:30% од јавната администрација во Република Македонија го говорат албанскиот јазик. Не дозволувајте да биде загрозено вашето работно место затоа што не го говорите албанскиот јазик. Судски преводи, европски сертифицирани индивидуални часови по албански јазик за почетници и последователно за сите степени преку Работнички универзитет, подготовки за испит за студенти, превод на секаков вид текстови, симултан и консекутивен превод Кликнете и дознајте повеќе: http://vasegaleva.webeden.co.uk
 • Име на контакт лице:Васка Галева
 • Адреса:Февруарски поход 48/15
 • Поштенски број:1400
 • Град:Велес , Македонија
 • Мобилен #:+38977883546
 • Телефон #:(077)883546
 • Година на регистрација:2010
 • Број на вработени:1
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи4
Член од29 Мар, 2012
Последна промена10:57:08 , 02 Апр, 2012
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка