00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СЕТ 12 ПАРЧИЊА КОМБИНИРАНИ КЛУЧЕВИ


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Код и производител: B01-B12
  CETA FORM-Турција, фабрика за професионален рачен алат со 50 години традиција.
  Димензии: 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22мм
  Карактеристики: ковани, целосно појачани и калени

 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Техно Хаус
 • Гаранција:Доживотна
 • профил на компанијата

  Техно Хаус

  • Опис на компанијата:Техно Хаус е регистрирана 2012 година со основна дејност трговија на професионални рачни алати бургии и прибор. Техно Хаус денес е застапник на повеќе од десет европски брендови и сме лидери во продажба на професионален рачен алат во нашата земја. Со гордост можеме да кажеме дека наши најголеми клиенти се компании од секторот енергетика,градежништво, автомобилска индустрија, рударство, метална индустрија, и други.Следејќи ги светските трендови и стандарди на управување во 2021 година Техно Хаус дооел сесертифицира со стандардите ISO 9001: 2015; ISO 14001:2015; ISO 45001:2018
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул. Димо Хаџи Димов 24а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071372175
  • Телефон #:022477724
  • Локација на мапа:Прикажи  022477724

  корисничка поддршка