00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Академик Дооел Скопје

  • Опис на компанијата:- Најбрз и најлесен пристап до целокупното важечко законодавство на Македонија преку сеопфатната и дневно ажурирана збирка на прописи, akademika.com.mk - Пристап до стручна, квалитетна и богата правна литература - Релевантни и практични обуки на правни теми поврзани со секојдневното работење - Годишна конференција „Управување со правни ризици“
  • Име на контакт лице:akademik@akademik.com.mk
  • Адреса:Рајко Жинзифов
  • Поштенски број:50
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:02 3246813
  • Телефон #:02 3237465
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи15
Член од07 Фев, 2022
Последна промена00:15:01 , 02 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка