00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Агмар Пласт

  • Опис на компанијата:Кога станува збор за стилски врати и прозорци, ние сме специјалисти. Одржувајќи ја вашата удобност и барања во нашите срца, ние ги дизајнираме да ве оладат лето и да ве загреат во зима. Наша цел е да го одржуваме Вашиот дом безбеден и без бучава од надвор низ целата година. Цело време заштедувате пари на вашите сметки за енергија.
  • Име на контакт лице:Агмар Пласт
  • Адреса:ул.101 б.б , с.Добридол
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Мобилен #:072 562111
  • Телефон #:042 312222

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи4
Член од22 Апр, 2021
Последна промена13:15:27 , 26 Апр, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка