00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за А&Н Микрогранулат

А&Н Микрогранулат

А & Н Микрогранулат е производител на индустриски минерали на база на калциум карбонат со висок степен на белина и чистота. А & Н Микрогранулат се занимава со мелење на природен индустриски минерал кој го добива од својот рудник и нуди голем избор на производи: разни фракции на калцит од 0.200 до 3мм ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :

следна
Страна 1 од 2, вкупно 20 производи


070/287-777

корисничка поддршка