00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

А-М Стил

  • Опис на компанијата:Пластифициран лим; во форма на керамида; ребруван на ленти; во котури; Челични конструкции; Кровопокривање; Градежна лимарија;
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:бул.Србија б.б.
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022772268
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи9
Член од16 Јан, 2015
Последна промена00:15:03 , 20 Авг, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка