00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

TTS GREEN 30 медицинска количка за чистење


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Целосно е направен од пластика, елегантна и компактна количка
  »Две кофи по 15 литри
  »Цедач со рачка за моп крпа
  »Полица за шишиња и крпи
  »Две кофи од 6L
  »Носач за вреќа од 120L со капак
  »Со тркалца
 • Продавач:Еуропап
 • профил на компанијата

  Еуропап

  • Опис на компанијата:Фирмата ЕУРОПАП во делот на профисионалната хигиена работи во три земји- Македонија ,Словенија ,Србија. Опслужува повеќе од 1000 големи и 2000 средни и мали корисници.
  • Име на контакт лице:Europap
  • Адреса:Венијамин Мачуковски 22-1/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075202846
  • Телефон #:022460141
  • Година на регистрација:2008
  • Локација на мапа:Прикажи  022460141

  корисничка поддршка