00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЕКГ апарат

ЕКГ апарат

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:CONTEC ECG-600G 3 или 6 канален ЕКГ апрат, со 7 инчен колорен екран на допир како графички интерфејс. Можност за поврзување на PC, анализа na P-Q-R-S-T интервалите и соодветна интерпретација.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Домино
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:1 месец
 • профил на компанијата

  Домино

  • Опис на компанијата:Домино е фирма која постои веќе 22 години работејќи исклучиво во сегментот медицина - апаратура и потрошни материјали. На нашите клиенти им обезбедуваме комплетни решенија: консултација, инсталација, обука и сервис. ИНТЕРНА МЕДИЦИНА: - EKG, EEG, EMG, EP, CTG, Стрес Тес, Холтер, АБП, Спирометрија, Доплер, Плетизмограф, Мултипараметарски Холтер Рекордери, Анализа на сон СЛИКОВНА ДИЈАГНОСТИКА: - Рентген, CT, MRI, Ултразвук, Шприцеви за Контраст ХИРУРГИЈА: - Хируршки Ламби, Термокаутери, Инструменти, Контејнери, Аспиратори, Ласери, Пенданти, Операциони Столови ИНТЕНЗИВНА НЕГА: - Вентилатори, Монитори, Инфузиони Пумпи. ФИЗИКАЛНА ТЕРАПИЈА: - Електрo, Ултразвук, Ласер, Крио, Оксигено, Вакум, Високофреквентна, Липосукција, Ударна терапија – радијална и екстракорпорална ДЕРМАТОЛОГИЈА: -Ласери, Ударна терапија, Крио, Филери
  • Име на контакт лице:Domino
  • Адреса:СТРЕЗОВО 26 Б
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023090451
  • Факс #:023090453
  • Локација на мапа:Прикажи  023090451

  корисничка поддршка