00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Manipol Body Massager - Масажер за целото тело

22%заштеда

Manipol Body Massager - Масажер за целото тело

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

899.0 ден. 699 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Манипул масажерот има повеќе намени сите делови од вашето тело:
  - Стимулација на циркулација на крв (го подобрува притисокот и полесно се спие)
  - Отстранување на масните наслаги на телото со додатокот за целулит
  - Ги релаксира мускулите и го стимулира зацврстнувањето на мускулните влакна
  - Ја отстранува болката од мускулите
  - Бранест додаток за длабока масажа
  - Топчест додаток наменет за масажи со масло и анти-целулит
  - Додаток за пети
  - Брзината на масажерот се прилагодува
  - Димензии: 16 x 15 x 10 cm”
  - Тежина: 1 кг
  - Брзина: до 3000 вртежи во минута

 • Категорија:Масажери
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:OutletON
 • Земја на потекло:Кина
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка