00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Белград - Србија


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ден на поаѓање - понеделник,вторник,среда,четврток,петок,сабота,недела - 22:10,22:30,02:30. Повеќе информации на сајтот http://www.debiturs.com/mk/
 • Продавач:Деби Турс
 • профил на компанијата

  Деби Турс

  • Опис на компанијата:Turisticka agencija Debi Turs e vas veren prijatel...odberete ja destinacijata na planetata a nie ke se pogrizime za ostanatoto! Prodazba na avtobuski bileti,avionski bileti i prodazba na turistichki letni aranzmani.
  • Име на контакт лице:Флорим
  • Адреса:ul.done bozinov 43
  • Поштенски број:1300
  • Град:Куманово , Македонија
  • Мобилен #:070510657
  • Телефон #:031 432 595
  • Факс #:031 437 396
  • Година на регистрација:2009
  • Број на вработени:3
  • Годишна продажба:30000000
  • Процент на извоз:20  031432595

  корисничка поддршка