00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клуч за погонско лежиште (Shimano) - 1671.1/4


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Карактеристики:
  - Материјал: јаглероден челик за алат, појачан и кален
  - За: Shimano, ISIS
  - Алатот се користи заедно со крцкалка 1/2" арт.190.1А BI
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:Доживотна
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Комерц е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.36 бр.20, нас. Илинден
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка