00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Гарнитура алати за велосипеди во торба - 19 парчиња - 1600A2


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Основна гарнитура алати за велосипеди за основни поправки.Корисна за најосновно одржување и мали поправки.Гарнитурата содржи 19 парчиња :
  - Торба - Вилушкаст клуч за педали 15x15 - Ножица за сечење на челична жица POLY 180 - Комплет од два лоста за гуми, сини - Конусни вилушкасти клучеви 13x14 - Конусни вилушкасти клучеви 13x14 - Гарнитура инбус клучеви, долги во пластичен клип - Универзален клуч за затегање на жици од бандаш 40 - Алат за спојување на ланец 3,4 - Клуч за демонтажа на ланчаник 350 - Алат за вадење заден ланчаник (Shimano) 45,4 - Покажувач на изабеност на ланец 122,5
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:Доживотна
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Комерц е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.36 бр.20, нас. Илинден
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка