00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ЛАМПА ЛЕД СО СТЕГАЧ ЗА ГЛАВА 1-3-7ЛЕД 3*ААА 60011 ТОЛСЕН


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ЛАМПА ЛЕД СО СТЕГАЧ ЗА ГЛАВА 1-3-7ЛЕД 3*ААА 60011 ТОЛСЕН
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.690 ден.

  ХЕФТАЛИЦА СО 3 ФУНКЦИИ 4-14мм 43021 ...

  Цена со ДДВ:499 ден.

  ХЕФТАЛИЦА СО 3 ФУНКЦИИ 4-14мм 43021 ...

  Цена со ДДВ:590 ден.

  ПИШТОЛ ЗА ПУР ПЕНА АЛУМИНИУМСКИ 430 ...

  Цена со ДДВ:399 ден.

  НОЖИЦИ ЗА ПВЦ ЦЕВКИ 200мм 33000 ТОЛ ...

  Цена со ДДВ:249 ден.

  БОНСЕК 300мм 30053 ТОЛСЕН

  Цена со ДДВ:249 ден.

  ПИЛА УНИВЕРЗАЛНА 150мм 31013 ТОЛСЕН
  022535099

  корисничка поддршка