00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

CHIPOLINO ТРОТИНЕТ - CROXER EVO

CHIPOLINO ТРОТИНЕТ - CROXER EVO

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2099 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Погодно за деца од 3 години со тежина до 50 кг
  - Димензии: 56*14*65-90cm
  - Рачката може да се прилагоди на три висини од 65 до 90 см од даската на тротинетот
  - Гумени рачки против лизгање
  - Сопирачка на задното тркало
  - Лесна алуминиумска рамка - само 3 кг
  - Дијаметар на тркалото - предо: 2 * 120 mm и задено: 2 * 80 mm
  - Нелизгачка даска
  - Предни и задни тркала со разнобојни светла
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Бугарија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.599 ден.

  Chipolino тротинет KIDDY EVO

  19%заштеда
  Цена со ДДВ:5.200 ден. 4.200 ден.

  CHIPOLINO ТРОТИНЕТ СО МУЗИКА И ПАРЕ ...

  Цена со ДДВ:4.860 ден.

  Тротинет 4 во 1

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:5.720 ден. 2.860 ден.

  Ferrari Тротинет

  Цена со ДДВ:7.359 ден.

  Chipolino Vector Трицикал
  070/287-777

  корисничка поддршка