00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шатор за кампување HEKATE 2

Шатор за кампување HEKATE 2

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4650 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шатор за кампување Хекате 2,Маскирен
  Димензии:210 x 150 x 130 cm.
  Тежина: 2,7 Kg ca.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про спорт
 • Земја на потекло:Чешка Република
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про спорт

  • Име на контакт лице:PRO SPORT
  • Адреса:ТЦ СОРАВИЈА-ПРИЗЕМЈЕ
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:0038975228112
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:7.900 ден.

  Шатор за кампување Vega

  Цена со ДДВ:5.250 ден.

  Шатор за кампување АСП 3
  070/287-777

  корисничка поддршка