00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Тротинет

15%заштеда

Тротинет

Цената е со вклучен ДДВ
2.500 ден. 2.125 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Тротинет лесен за пренесување
  - Наменет за деца над 3 години
  - Тротинет со две тркала

  Pilsan 07-360
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  50%заштеда
  Цена со ДДВ:5.720 ден. 2.860 ден.

  Ferrari Тротинет

  Цена со ДДВ:1.599 ден.

  Chipolino тротинет KIDDY EVO

  19%заштеда
  Цена со ДДВ:5.200 ден. 4.200 ден.

  CHIPOLINO ТРОТИНЕТ СО МУЗИКА И ПАРЕ ...

  Цена со ДДВ:2.099 ден.

  CHIPOLINO ТРОТИНЕТ - CROXER EVO

  Цена со ДДВ:1.235 ден.

  Камион со 2 колички

  Цена со ДДВ:4.860 ден.

  Тротинет 4 во 1
  070/287-777

  корисничка поддршка