00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сортер во форма на кофичка

20%заштеда

Сортер во форма на кофичка

Цената е со вклучен ДДВ
320 ден. 256 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Сортер со 5 коцки

  pilsan 03 239
 • Категорија:Играчки за деца
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  5%заштеда
  Цена со ДДВ:500 ден. 475 ден.

  Сортер со чукче

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 845 ден.

  Меки коцки за на под
  070/287-777

  корисничка поддршка