00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Меки коцки за на под

15%заштеда

Меки коцки за на под

Цената е со вклучен ДДВ
1.000 ден. 845 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии на секоја коцка: 10.5 х 1.6 см
  - Во еден кутија одат 9 коцки
  - Ултра мек и удобен материјал

  Pilsan 03 473
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка