00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Лизгалка

10%заштеда

Лизгалка

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

7300.0 ден. 6570 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Возраст: 3+ година
  - Димензии: Висина - 107 см
  - Должина - 199,5 см
  - Ширина - 62 см
  - Должина на лизгалка - 123 см
  - Макс. Носечки капацитет: 50 кг.
  - Лесна инсталација
  - Забавна и безбедна
  - Скали за искачување
  - Внатрешна и надворешна употреба
  - Стилски изглед и ергономски дизајн
  - Суровини погодни за здравјето на децата, без канцерогени супстанции

  Pilsan 06 198
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка