00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Џип 12V

21%заштеда

Џип 12V

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

36000.0 ден. 28440 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Џип на акумулатор 12V
  - Големина 138.5х76х74.5 см
  - Носивост до 70 кг
  - Брзина на џипот: 3,5 - 8 km/h
  - Можност за приклучување на SDcard и USB.
  - Погон на сите 4 тркала (4х4)
  - Безбедносни појаси
  - Палење со картичка (клуч)
  - Можност на бирање на брзините

  Pilsan 05 273
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  25%заштеда
  Цена со ДДВ:20.000 ден. 15.000 ден.

  Пантер Џип 12V
  070/287-777

  корисничка поддршка