00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пантер Џип 12V

25%заштеда

Пантер Џип 12V

Цената е со вклучен ДДВ
20.000 ден. 15.000 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Џип на акумулатор 12V
  - Големина 112х66х63 см
  - Носивост до 35 кг
  - Брзина на џипот: 3,5 - 8 km/h
  - Можност за приклучување на SDcard и USB
  - Далечинско управување на џипот (2,4 GHZ)
  - Безбедносни појаси
  - Палење со картичка (клуч)
  - Можност на бирање на брзините

  Pilsan 05 118
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  21%заштеда
  Цена со ДДВ:36.000 ден. 28.440 ден.

  Џип 12V
  070/287-777

  корисничка поддршка