00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Unicorn голем душек

23%заштеда

Unicorn голем душек

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

21450.0 ден. 16517 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 590х404 см
  - Издржлив материјал
  - погоден за 7 лица
  - Врвен дизајн
  - Мини ладилник во средината на душекот

  Bestway 43228
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  25%заштеда
  Цена со ДДВ:17.320 ден. 12.990 ден.

  Папагал голем душек

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.500 ден. 2.000 ден.

  Голем душек за 3 особи

  35%заштеда
  Цена со ДДВ:1.300 ден. 845 ден.

  Душек сладолед
  070/287-777

  корисничка поддршка