00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

UР16

UР16

Цената е со вклучен ДДВ
180 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Рачкa
 • Продавач:Солопром
 • профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:170 ден.

  UR47

  Цена со ДДВ:125 ден.

  UR49

  Цена со ДДВ:110 ден.

  UA107

  Цена со ДДВ:120 ден.

  UР11

  Цена со ДДВ:150 ден.

  UU15

  Цена со ДДВ:130 ден.

  UU17
  022628870

  корисничка поддршка