00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ВАКУУМ КЕСИ - VAKUUM KESI


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вакуум кеси за прехранбена индустрија.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Тинекс Микс
 • профил на компанијата

  Тинекс Микс

  • Опис на компанијата:Тинекс Микс како дел од Тинекс МТ, нуди прилагодени и специјално дизајнирани решенија за пакување. Со своето десетгодишно искуство во областа на пакувањето, како и со својот професионален тим, стои на располагање за да Ви го понуди најдоброто, најекономичното и естетски најприфатливото решение за безбеден транспорт на стоката од Вашиот магацин до посакуваната дестинација. Богатата референтна листа на која се наоѓаат најголем дел од компаниите од прехранбената, хемиската, фармацевтската, како и од индустријата за производство на вода и сокови во земјава, е потврда за квалитетот на понудените производи. Ги следиме современите трендови на индустријата на пакувањето и сме спремни истите да Ви ги доближиме и заедно да уживаме во придобивките.
  • Име на контакт лице:Мирјана Глигорова
  • Адреса:Васил Ѓоргов 16/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 410 499
  • Телефон #:00 389 70 410 499
  • Локација на мапа:Прикажи  070410499

  корисничка поддршка