00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Саламорезница Sirman

Саламорезница Sirman

Цената е со вклучен ДДВ
38.649 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Саламорезница, TG300 Italy, големина на ножот 300 мм, моќен мотор: 190W/ 230V.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Мак-опрема
 • Земја на потекло:Италија
 • Гаранција:1 година
 • Цена на големо без ДДВ:32.754 ден.
 • профил на компанијата

  Мак-опрема

  • Опис на компанијата:МАК-ОПРЕМА дооел е фирма која се бави со продажба и сервис на професионална угостителска опрема, проектирање и изведба на угостителски кујни, професионални перални за веш, како и други услуги поврзани со угостителството. Застапници сме на повеќе странски фирми како на пр. KOGAST-Словенија- термичка и неутрална опрема за угостителски кујни, Winterhalter- професионални машини за миење садови, ALPFRIGO- Разладни уреди, Rational- Конвекциски печки. За секоја опрема набавена кај нас, вршиме монтажа, пуштање во употреба и обука на персоналот, а за истата обезбедуваме гаранција со оригинални резервни делови.
  • Име на контакт лице:Игор Ангелов
  • Адреса:ул. Горно Лисиче бр.208
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978264177
  • Телефон #:00389 22 430 777
  • Факс #:00389 22 430 900
  • Година на регистрација:1996
  • Процент на извоз:10
  • Локација на мапа:Прикажи  022430777

  корисничка поддршка