00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Универзална работна маса Holzkraft UWT 3200


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мобилна и модуларна универзална работна маса професионална и домашна употреба.

  Висина на маса850 - 1000 mm
  Максимална должина 2400 mm
  Димензии на маса1600 x 600 x 850 mm
  Максимална тежина на носивост225 kg
  Тежина на маса30 kg

  Доколку се набави во пакет со друга машина цената на производот е 10 100 денари.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:57.660 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 305

  Цена со ДДВ:31.310 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200

  Цена со ДДВ:14.820 ден.

  Аспиратор Holzstar SAA 901

  Цена со ДДВ:42.900 ден.

  Аспиратор Holzstar 3001

  Цена со ДДВ:31.930 ден.

  Аспиратор Holzstar SAA 2003

  Цена со ДДВ:24.860 ден.

  Струг- Дребонг Holzstar DB 450
  022650251

  корисничка поддршка