00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Универзален кројач Holzstar TKS 315 E

Универзален кројач Holzstar TKS 315 E

Цената е со вклучен ДДВ
24.180 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дијаметар на пила 315 mm -
  Максимална висина на сечење 90 ° / 45 °83/60 mm -
  Накосување на пила90 - 45 degrees -
  Димензии за работна маса800 x 550 mm -
  Висина на работна маса800 mm -
  Број на вртежи2800 min-1 -
  Моќност на мотор2.8 kW -
  Електрично поврзување400V/ 230V -
  Фрекфенција50 Hz
  Отвор за одпрашувањеГоре: 38 mm / Доле: 100 mm -
  Тежина53 kg -
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:151.650 ден.

  Циркулар со работна маса Holzstar T ...

  Цена со ДДВ:229.530 ден.

  Фреза Holzstar TF 200 SE

  Цена со ДДВ:86.550 ден.

  Фреза Holzstar TF 170

  Цена со ДДВ:29.020 ден.

  Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 3 ...

  Цена со ДДВ:14.260 ден.

  Потезен циркулар Гер Holzstar KGZ 2 ...

  Цена со ДДВ:121.330 ден.

  Бансек Holzstar HBS 400
  022650251

  корисничка поддршка