00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Струг- Дребонг Hozlstar DB 1100

Струг- Дребонг Hozlstar DB 1100

Цената е со вклучен ДДВ
69.130 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Максимален дијаметар на обработка358 mm
  Висина до центар на навојно вретено 179 mm
  bed height179 mm
  Максимална должина на обработка1100 mm
  Навој на вретенотоM 33 x 3,5
  Брзина на ротација500 - 2000 1min-1
  Брзина на вртењеПроменлива,10 Брзини
  Моќност на мотор750 W
  Електрично поврзување230 V / 50 Hz
  Тежина92 kg
  Димензии на машината1620 x 340 x 430 mm
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:48.300 ден.

  Струг- Дребонг Hozlstar DB 900

  Цена со ДДВ:24.860 ден.

  Струг- Дребонг Holzstar DB 450
  022650251

  корисничка поддршка