00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Аспиратор Holzstar SAA 2003

Аспиратор Holzstar SAA 2003

Цената е со вклучен ДДВ
31.930 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Проток на воздух2553 m³/h -
  Максимален негативен притисок1950 Pa -
  Отвор за отпрашување на аспиратор125 mm -
  Отвор за отпрашување на разводник2 x 100 mm -
  Моќност на мотор1.5 kW -
  Димензии на машина1000 x 750 x 2000 mm -
  Тежина37 kg -
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:42.900 ден.

  Аспиратор Holzstar 3001

  Цена со ДДВ:14.820 ден.

  Аспиратор Holzstar SAA 901

  Цена со ДДВ:57.660 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 305

  Цена со ДДВ:31.310 ден.

  Абрихтер Дихт Holzstar ADH 200

  Цена со ДДВ:48.300 ден.

  Струг- Дребонг Hozlstar DB 900

  Цена со ДДВ:24.860 ден.

  Струг- Дребонг Holzstar DB 450
  022650251

  корисничка поддршка