00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ИЗНАЈМУВАЊЕ НА 35 T КРАН


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:KL6+Kxl43, кран со капацитет на подигање од 35 тони, со целосно издолжување до 38 метри. Безбеден и лизгачки безбеден. Сводот се отвара од 5 до 7 метри. Контејнер и материјали доаѓа заедно со кранот.
 • Продавач:Елја градба
 • профил на компанијата

  Елја градба

  • Опис на компанијата:Изнајмување на кранови и дигалки, изведба на градежни објекти, делови за градежни машини. Елја Градба Дооел ви нуди висок квалитет и беспрекорна услуга за изнајмување на кранови, градежништво, обезбедување на делови од градежна опрема и возила. Како Елја Градба Дооел, ние треба да обезбедиме услуга заедно со високо обучен персонал во цела Македонија.
  • Име на контакт лице:BELGIN GJUNGOREN
  • Адреса:Jordan Mijalkov
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 249471
  • Телефон #:075 578546
  • Локација на мапа:Прикажи  075578546

  корисничка поддршка