00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Компресор Aircraft AIRPROFI 703/100

Компресор Aircraft AIRPROFI 703/100

Цената е со вклучен ДДВ
98.520 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Компресор
  HOS
  Максимален проток
  650 l / min
  Максимален капацитет
  520 l / min
  Максимален притисок
  10 bar
  Зафатнина на резервоар
  100 l
  Клипови / фази
  2/2
  Број на вртежи
  950 min¹
  Моќност на мотор
  4 kW / 400V
  Тежина
  99 kg
  Димензии на машина
  1275 x 480 x 1015 mm
  Ниво на бучава
  93 dB (A)
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Земја на потекло:Австрија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  022650251

  корисничка поддршка